Про продовження договору особистого строкового сервітуту

10.12.2018 355

Про продовження  договору особистого  строкового сервітуту

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від ___________ 2018 року № _____

Про продовження
договору особистого
строкового сервітуту

Розглянувши звернення Городиського Т.І. та враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 109 від 25.10.2018р.), керуючись ст. 12, ч. 2, 3, 7, ст.ст. 118, 123, 124 Земельного кодексу України, і відповідно до п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати згоду на продовження договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення групи малих архітектурних форм:
1.1. Городиському Тарасу Івановичу, прож. м. Стебник, надати згоду на продовження договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми загальною площею 28 кв.м. на вул. Самбірській (біля будинку № 78), строком на 5 років.
2. Фізичній особі, зазначеній в п. 1 цього рішення, звернутись у відділ Держгеокадастру у місті Дрогобичі Дрогобицького міськрайонного управління Держгеокадастру у Дрогобицькому районі та м. Дрогобичі Львівської області для отримання витягу про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки та укласти договір особистого строкового сервітуту з Дрогобицькою міською радою на відповідну територію (об’єкти благоустрою).
3. Фізичній особі, зазначеній в п. 1 цього рішення, забезпечити реєстрацію відповідних договорів згідно з чинним законодавством.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Розпорядження міського головиДокументів: 1820 Усі
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту