Про продовження договорів про встановлення особистого строкового сервітуту

25.10.2023 6672

Про продовження  договорів про встановлення особистого строкового сервітуту

Додаткове

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

Про продовження
договорів про встановлення
особистого строкового сервітуту

Розглянувши заяви фізичної особи-підприємця про надання згоди на продовження договорів про встановлення особистого строкового сервітуту та враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 69 від 01.09.2023р.-04.09.2023р.), керуючись ст. 12, ч. 2, 3, 7, ст.ст. 118, 123, 124 Земельного кодексу України, і відповідно до п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати згоду на продовження договорів про встановлення особистого строкового сервітуту для провадження підприємницької діяльності:
1.1. Фізичній особі-підприємцю Підцерковному Роману Михайловичу, прож. м. Дрогобич, надати згоду на продовження договору про встановлення особистого строкового сервітуту для провадження підприємницької діяльності загальною площею 18 кв. м. на вул. Самбірській, м. Дрогобич, строком на 5 років.
1.2. Фізичній особі-підприємцю Підцерковному Роману Михайловичу, прож. м. Дрогобич, надати згоду на продовження договору про встановлення особистого строкового сервітуту для провадження підприємницької діяльності загальною площею 26 кв. м. на вул. Самбірській, м. Дрогобич, строком на 5 років.

2. Фізичній особі, зазначеній в п. 1 цього рішення, звернутись у відділ №2 управління надання адміністративних послуг ГУ Держгеокадастру у Львівській області для отримання витягу про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки та укласти договір особистого строкового сервітуту з Дрогобицькою міською радою на відповідну територію (об’єкти благоустрою).
4. Фізичній особі-підприємцю, зазначеній в цьому рішенні, звернутись у відділ містобудування та архітектури для оформлення паспорту прив’язки тимчасової споруди торгівельного призначення для ведення підприємницької діяльності. Відповідальність за відповідність розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення для ведення підприємницької діяльності паспорту прив’язки покласти на заявника.
5. Фізичній особі-підприємцю, зазначеній в п. 1 цього рішення, забезпечити реєстрацію договору згідно з чинним законодавством.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (Марта СЛОТИЛО).

 Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту