Про продовження договорів про встановлення особистого строкового сервітуту .  

19.12.2023 6979

Про продовження договорів про встановлення особистого строкового сервітуту .  

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______


Про продовження
договорів про встановлення
особистого строкового сервітуту .    

Розглянувши заяви фізичних осіб – підприємців про надання згоди на продовження договорів про встановлення особистих строкових сервітутів та враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 75 від 06.12.2023р.), керуючись ст. 12, ч. 2, 3, 7, ст.ст. 118, 123, 124 Земельного кодексу України, і відповідно до п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати згоду на продовження договорів про встановлення особистих строкових сервітутів для провадження підприємницької діяльності:
1.1. Фізичній особі – підприємцю Вінсковському Роману Івановичу, прож. с. Гаї Нижні Дрогобицького району, надати згоду на продовження договору про встановлення особистого строкового сервітуту, для провадження підприємницької діяльності загальною площею 30 кв. м. на вул. Лесі Українки, с. Гаї Нижні Дрогобицького району, строком на 5 років.
1.2. Фізичній особі – підприємцю Ілечко Марії Андріївні, прож. с. Новошичі Дрогобицького району, надати згоду на продовження договору про встановлення особистого строкового сервітуту, для провадження підприємницької діяльності загальною площею 175 кв. м. на вул. П.Орлика, м. Дрогобич, строком на 5 років.
2. Фізичним особам – підприємцям, зазначеним в п. 1 цього рішення, звернутись у відділ №2 управління надання адміністративних послуг ГУ Держгеокадастру у Львівській області для отримання витягу про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки та укласти договір особистого строкового сервітуту з Дрогобицькою міською радою на відповідну територію (об’єкти благоустрою).
3. Фізичним особам – підприємцям, зазначеним цьому рішенні, звернутись у відділ містобудування та архітектури для оформлення паспорту прив’язки тимчасової споруди торгівельного призначення для ведення підприємницької діяльності. Відповідальність за відповідність розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення для ведення підприємницької діяльності паспорту прив’язки покласти на заявника.
4. Фізичним особам-підприємцям, зазначених в п. 1 цього рішення, забезпечити реєстрацію договору згідно з чинним законодавством.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (Марта СЛОТИЛО).

 Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту