Про продовження терміну дії рішень міської ради

04.10.2016 369

Про продовження терміну дії  рішень міської ради

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

 __ сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

від «____» _________ 2016 року № ____

Про продовження терміну дії

рішень міської ради  

Розглянувши звернення та матеріали про продовження терміну дії рішень, та враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол №  36 від  28.09.2016 року), керуючись статтями 118, 123, 124 Земельного кодексу України, та відповідно до п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” міська рада в и р і ш и л а:

  1. Продовжити термін дії підпункту 1.7. пункту 1 рішення міської ради від 25 жовтня 2013 року №1145 р. «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок», для вчинення необхідних дій, пов’язаних з розробленням проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки:

1.1.  Публічному акціонерному товариству «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО», земельну ділянку орієнтовною площею  40 кв. м. на вул. Фабричній, для встановлення та обслуговування  розвантажувального ТП.

  1. Продовжити термін дії підпункту 1.1. пункту 1 рішення міської ради від 31 березня 2016 року №206 «Про  продовження терміну дії рішень міської ради», для вчинення необхідних дій, пов’язаних з укладенням договору оренди земельної ділянки:

2.1. Кобільнику Юрію Івановичу, прож. на вул. Спортивній, 57, земельну ділянку площею  35 кв. м. на вул. Шевченка, 37/1, кадастровий номер 4610600000:01:008:0213, для  обслуговування нежитлового приміщення, строком на 3 роки.

  1. Юридичній особі, вказаній у пункті 1 цього рішення, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою, у разі його відсутності. Розроблення проекту проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
  2. Фізичній особі, вказаній у пункті 2 цього рішення, необхідно укласти договір оренди землі з Дрогобицькою міською радою.
  3. У випадку не укладення угоди на оренду землі протягом трьох місяців з дня прийняття рішення, відповідні пункти цього рішення втрачають чинність, а орендар несе відповідальність з відшкодуванням в повній мірі збитків орендодавцю у формі неодержаної орендної плати.
  4. Фізичній особі, вказаній у п.2 цього рішення, забезпечити реєстрацію договору оренди землі згідно з чинним законодавством.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (О. Балог).

Міський голова                                                                                       Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту