Про підготовку та проведення приписки громадян України 2000 року народження до призовної дільниці Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату

12.10.2016 442

Про підготовку та проведення приписки громадян України 2000 року народження до призовної дільниці Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від _____________№_______

Про підготовку та проведення приписки

громадян України 2000 року народження

до призовної дільниці Дрогобицько-Бориславського

об’єднаного районного військового комісаріату

З метою своєчасного, організованого, якісного проведення приписки громадян України 2000 року народження до призовної дільниці Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату в період з 4 січня по 31 березня 2017 року, відповідно до ст.14 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”,  керуючись п.1 ст.36 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради  в и  р і ш и в:

 1. Приписку юнаків 2000 року народження провести в приміщенні призовної дільниці Дрогобицько-Бориславського військового комісаріату за адресою: м.Дрогобич, вул.Сагайдачного,63.
 2. Медичний огляд юнаків, які підлягають приписці до призовної дільниці, провести з 4 січня по 31 березня 2017 року.
 3. Керівникам підприємств, установ, організацій і навчальних закладів, директору КП “Житлово-експлуатаційне об’єднання” О.Майданюку, комендантам гуртожитків:

3.1. До 30 грудня 2016 року провести звірку списків за формою Д.1 громадян 2000 р.н., які підлягають приписці до призовної дільниці, з даними військкомату.

3.2. До 30 грудня 2016 року скласти зведений список за формою Д.2 громадян 2000 р.н., які підлягають приписці до призовної дільниці.

3.3. Забезпечити своєчасну явку юнаків на призовну дільницю військкомату в зазначені дні та години з документами, вказаними в особистих повістках. Видати виробничі характеристики за взірцями запиту та довідки про сім’ю призовника.

3.4. Після закінчення приписки звірити охоплення усіх юнаків припискою,
а також наявність у них документів за списком Д-1.

3.5. Приписку громадян, які не завершили медичне обстеження до 31.03.2017 року, а також громадян, які були виявлені після завершення приписки, які ухилялися від явки на приписку здійснити за окремим графіком роботи комісії з питань приписки в період чергових призовів громадян на строкову військову службу, або  під час медичного обстеження військовозобов’язаних. У період від приписки до призову медичний огляд громадян, які не приписані до призовної дільниці здійснювати в лікувальних закладах лікарями основного та дублюючого складів медичної комісії.

 1. Затвердити склад комісії з питань приписки згідно з додатком № 1.
 2. Головному лікарю ДМТМО А.Шевкеничу:

5.1. Затвердити склад лікарів-спеціалістів, необхідних для проведення медичного освідчення юнаків 2000 р.н. до 01.12.2016.

5.2. До 1 грудня 2016 року з лікувальних закладів передати в Дрогобицько-Бориславський  військовий  комісаріат  амбулаторні  і  диспансерні  карти Ф-025-1/У і  Ф-025/0 на всіх юнаків 2000 року народження, а також списки осіб, які знаходяться на диспансерному обліку з приводу нервовопсихічних, шкірно-венеричних, інфекційних захворювань, трахоми, хронічних захворювань внутрішніх органів, кісток, м’язів, суглобів.

5.3. Забезпечити призовну дільницю необхідним інструментом згідно наказу МО України № 402 від 14.08.2008 р. і вжити заходи щодо його повного  укомплектування.

5.4. Для проведення стаціонарного обстеження призовників в лікувальних установах виділити необхідну кількість ліжок, встановити суворий контроль за їх використанням, призначити лікарів, відповідальних за якість і терміни стаціонарного обстеження.

5.5. Провести юнакам рентгенівське (флюрографічне) обстеження органів грудної клітки, аналіз крові, сечі та інші обстеження. Визначити юнакам групу і резус крові.

5.6. На допомогу лікарям в період роботи комісії з питань приписки виділити необхідну кількість медичних сестер.

5.7. Лікарів і середній медперсонал, призначених для обстеження призовників, звільнити на період приписки від виконання своїх основних обов’язків із збереженням їм середньомісячної зарплати та місця праці.

5.8. Зобов’язати лікаря-інфекціоніста проводити з юнаками 2000 р.н. на призовній дільниці з 9.00 до 9.30 заняття згідно графіку з питань профілактики Віл /СНІДу.

 1. Керівникам підприємств, установ, організацій виділити Дрогобицько-Бориславському ОРВК на період підготовки і проведення приписки з 21 листопада по 24 березня 2017 року по одному працівнику із збереженням їх середньомісячної заробітної плати за місцем праці. У випадку відсутності технічних працівників і посильних дозволити військовому комісару Дрогобицько-Бориславського ОРВК залучати з нижче вказаних підприємств і організацій військовозобов’язаних на цей період:

6.1. По одному працівнику:

 • Дрогобицький коледж нафти і газу;
 • Дрогобицький механіко-технологічний коледж;
 • Дрогобицький коледж статистики;
 • Дрогобицьке вище професійне училище № 19;
 • Дрогобицький професійний політехнічний ліцей;
 • Дрогобицький державний педагогічний університет ім.І.Франка;
 • Дрогобицьке державне музичне училище;
 • Стебницький професійний ліцей;
 • Дрогобицька філія ТзОВ “Медичне училище “Медик”;
 • Відділ освіти Дрогобицької міської ради.

6.2. По одному посильному:

 • Інститут “Укржитлоремпроект”;
 • ЗАТ “Дрогобицький м’ясокомбінат”.
 1. Зобов’язати начальника відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту О.Пашко прийняти активну участь у роботі з молоддю на призовній дільниці, організувати виховні та спортивно-масові заходи (в т.ч. з підготовки і здачі нормативів допризовної підготовки юнаків).
 2. Військовому комісару  В.Попову  до  25.11.2016   разом  з  директором КП “Житлово-експлуатаційне об’єднання” О.Майданюком, начальниками відділів кадрів підприємств, навчальних закладів і комендантами гуртожитків провести інструктивне заняття з питань приписки, забезпечення необхідними документами юнаків, які підлягають приписці.
 3. Дрогобицькому ВП ГУ НП у Львівській області (М.Карапата):

9.1. Проводити розшук осіб, які ухиляються від приписки до призовної дільниці, забезпечити їх явку на призовну дільницю.

9.2. Надіслати у військовий комісаріат списки осіб, які притягалися до                  кримінальної відповідальності, знаходяться під слідством, судом, викликалися в органи внутрішніх справ за антисуспільну поведінку, зловживання алкоголем і наркотичними речовинами до 01.11.2016 р.

 1. Начальнику відділу освіти П.Сушку виявляти осіб, які залишили навчання, мають недостатню фізичну підготовку і не закінчили вивчення предметів початкової військової підготовки, прийняти заходи для подальшого їх навчання в навчальних закладах.
 2. Рішення виконавчого комітету від 16.09.2015р. № 180 “Про підготовку та проведення приписки громадян України 1999 р.н. до призовної дільниці Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату” вважати таким, що втратило чинність.
 3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на військового комісара Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату В.Попова.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова                                                                     Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту