Про підтвердження факту перебування об’єктів нерухомого майна в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області

15.06.2023 6106

Про підтвердження факту перебування об’єктів нерухомого майна в комунальній  власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

Про підтвердження факту перебування
об’єктів нерухомого майна в комунальній
власності територіальної громади в особі
Дрогобицької міської ради Львівської області.    

З метою проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, беручи до уваги службову записку начальника управління майна громади № 405 від 30.05.2023 р., службову записку № 989/3-32 від 11.04.2023 р. в.о. начальника управління культури та розвитку туризму, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № ___ від _________ р.), керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», міська рада вирішила:
1. Підтвердити факт перебування в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкту нерухомого майна – нежитлового приміщення площею 142,8 кв. м., що знаходиться за адресою: вул. Грушевського Михайла, 77, м. Дрогобич, Львівської області.
2.Підтвердити факт перебування в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкту нерухомого майна – нежитлової будівлі площею 406,7 кв. м., що знаходиться за адресою: вул. Козловського, 81/1, м. Дрогобич, Львівської області.
3. Підтвердити факт перебування в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкту нерухомого майна – нежитлової будівлі площею 51,9 кв. м., що знаходиться за адресою: вул. Козловського, 81/2, м. Дрогобич, Львівської області.
4. Підтвердити факт перебування в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкту нерухомого майна – нежитлового приміщення площею 95,1 кв. м., що знаходиться за адресою: вул. Малий Ринок, 1, м. Дрогобич, Львівської області.
5.Підтвердити факт перебування в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкту нерухомого майна – нежитлової будівлі площею 100,3 м.кв., що знгаходиться за адресою: Львівська обл., Дрогобицький р-н, с. Бистриця, вул. Франка І.,98.
6.Підтвердити факт перебування в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкту нерухомого майна – нежитлової будівлі площею 136,7 м. кв., що знаходиться за адресою: Львівська обл., Дрогобицький р-н, с. Воля Якубова, вул. Волянська,110.
7.Підтвердити факт перебування в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкту нерухомого майна – нежитлової будівлі площею 105,4 м. кв., що знаходиться за адресою: Львівська обл., Дрогобицький р-н, с. Залужани, вул. Верховина, 135.
8.Підтвердити факт перебування в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкту нерухомого майна – нежитлової будівлі площею 276,0 м. кв., що знаходиться за адресою: Львівська обл., Дрогобицький р-н, с. Залужани, вул. Верховина,105.
9.Підтвердити факт перебування в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкту нерухомого майна – нежитлової будівлі площею 125,0 м. кв., що знаходиться за адресою: Львівська обл., Дрогобицький р-н, с. Котоване, вул. Зелена,31.
10.Підтвердити факт перебування в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкту нерухомого майна – нежитлової будівлі площею 726,7 м. кв., що знаходиться за адресою: Львівська обл., Дрогобицький р-н, с. Нижні Гаї, вул. Галицька,14.
11.Підтвердити факт перебування в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкту нерухомого майна – нежитлової будівлі площею 230,9 м. кв., що знаходиться за адресою: Львівська обл., Дрогобицький р-н, с. Новошичі, вул. Шевченка Тараса, 110.
12.Підтвердити факт перебування в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкту нерухомого майна – нежитлової будівлі площею 257,1 м. кв., що знаходиться за адресою: Львівська обл., Дрогобицький р-н, с. Снятинка, вул. Зелена,71.
13.Підтвердити факт перебування в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкту нерухомого майна – нежитлової будівлі площею 194,0 м. кв., що знаходиться за адресою: Львівська обл., Дрогобицький р-н, с. Селець, вул. Грушевського, 3.
14.Підтвердити факт перебування в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкту нерухомого майна – нежитлової будівлі площею 126,6 м. кв., що знаходиться за адресою: Львівська обл., Дрогобицький р-н, с. Старе Село, вул. Шевченка, 21.
15.Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради, Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради забезпечити внесення вказаних вище об`єктів в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно за територіальною громадою в особі Дрогобицької міської ради Львівської області.
16. Виконання даного рішення доручити Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради, Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
17. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлика).

 Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту