Про підтвердження факту перебування об’єктів нерухомого майна в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області

20.09.2023 6487

Про підтвердження факту перебування об’єктів нерухомого майна в комунальній  власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

Про підтвердження факту перебування
об’єктів нерухомого майна в комунальній
власності територіальної громади в особі
Дрогобицької міської ради Львівської області”

З метою проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, беручи до уваги службову записку управління майна громади № 713 від 20.09.2023 р., враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № ____ від ________ р.), керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», міська рада вирішила:
1. Підтвердити факт перебування в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкту нерухомого майна – нежитлового приміщення площею 269,6 кв. м., що знаходиться за адресою: вул. Симоненка, 24, м. Стебник, Львівської області за наявності довідки Фонду державного майна України про невнесення до Єдиного реєстру об’єктів державної власності.
2. Підтвердити факт перебування в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкту нерухомого майна – нежитлової будівлі площею 501,2 кв. м., що знаходиться за адресою: вул. Івана Мазепи, 8, м. Стебник, Львівської області за наявності довідки Фонду державного майна України про невнесення до Єдиного реєстру об’єктів державної власності.
3. Підтвердити факт перебування в комунальній власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області об’єкту нерухомого майна – нежитлової будівлі площею 48,7 кв. м., що знаходиться за адресою: вул. Івана Мазепи, 8А, м. Стебник, Львівської області за наявності довідки Фонду державного майна України про невнесення до Єдиного реєстру об’єктів державної власності.
4. Внести зміни у п.п.1,2 Додатку № 2 до рішення Дрогобицької міської ради № 138 від 26.02.2021 р. № 138 «Про затвердження передавального акту Стебницької міської ради» та викласти у наступній редакції:
«1. Будівля міськвиконкому, що знаходиться за адресою: м. Стебник, вул. Мазепи, 8, площею 501,2 м. кв., інвентарний номер 101310001, первісна вартість 411221,00 грн., залишкова вартість 164227,00 грн.
2. Будівля одноповерхова (гараж), що знаходиться за адресою: м. Стебник, вул. Мазепи, 8А, площею 48,7 м. кв., інвентарний номер 101310002, первісна вартість 51697,00 грн., залишкова вартість 39153,00 грн».
5. Виконання даного рішення доручити Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу.

 Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту