Про підтвердження факту перебування об’єкту нерухомого майна в комунальній власності Дрогобицької міської ради

19.01.2018 392

Про підтвердження факту перебування  об’єкту нерухомого майна в комунальній   власності Дрогобицької міської ради

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від __________ 2018 р. № ____

Про підтвердження факту перебування
об’єкту нерухомого майна в комунальній
власності Дрогобицької міської ради

Розглянувши клопотання голови ліквідаційної комісії КП «Туристичний комплекс « Дрогобич», у зв’язку з проведенням державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, врахувавши рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол від 17.01.2018 року №56), керуючись ст. 26, п.2 ст. 60 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”, Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», міська рада вирішила:
1. Підтвердити факт перебування в комунальній власності територіальної громади м. Дрогобича об’єкту нерухомого майна – нежитлової будівлі ( приміщення) за адресою: м. Дрогобич, майдан Шевченка,1, площею 4656,3 кв. м.
2. Виконання даного рішення доручити відділу оренди та приватизації виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (Р. Росоха), КП «Туристичний комплекс « Дрогобич» (В Білоган).
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю.Кушлик).

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту