Про підтвердження факту перебування гідротехнічних споруд в комунальній власності Дрогобицької міської ради

19.01.2018 391

Про підтвердження факту перебування  гідротехнічних споруд  в комунальній   власності Дрогобицької міської ради

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від __________ 2018 р. № ____

Про підтвердження факту перебування
гідротехнічних споруд в комунальній
власності Дрогобицької міської ради

З метою впорядкування обліку комунального майна Дрогобицької міської ради, керуючись ст. 26, п.2 ст. 60 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”, згідно зі ст. 13 Регламенту міської ради, міська рада вирішила:
1. Підтвердити факт перебування в комунальній власності територіальної громади м. Дрогобича об’єктів нерухомого майна – гідротехнічних споруд, що знаходяться на водних об’єктах за адресою: м. Дрогобич, вул. Гайдамацька – 1 шт., вул. Трускавецька – 2 шт., вул. І. Франка – 1 шт.
2. Комунальному підприємству «Житлово – експлуатаційне об’єднання» Дрогобицької міської ради (О. Майданюк) поставити на баланс гідротехнічні споруди, відповідно до виготовленої в КП ЛОР « Дрогобицьке МБТІ та ЕО » технічної документації та забезпечити належне їх утримання відповідно до санітарно – технічних норм.
3. Виконання даного рішення доручити відділу оренди та приватизації виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (Р. Росоха), КП «ЖЕО» ДМР (О. Майданюк).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлик).

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту