Про підтвердження факту перебування об’єкту нерухомого майна в комунальній власності територіальної громади м. Дрогобича

17.02.2020 1048

Про підтвердження факту перебування об’єкту нерухомого майна в комунальній  власності територіальної громади м. Дрогобича

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від ____________________ № ______

Про підтвердження факту перебування
об’єкту нерухомого майна в комунальній
власності територіальної громади м. Дрогобича

З метою проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, керуючись ст. 26, п. 2 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», в порядку ст. 13 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада вирішила:
1. Підтвердити факт перебування в комунальній власності територіальної громади м. Дрогобича об’єкту нерухомого майна-нежитлового приміщення площею 471,6 кв. м., що знаходиться за адресою: Львівська область, м. Дрогобич, вул. Шашкевича, 28.
2. Виконання даного рішення доручити відділу оренди та приватизації комунального майна виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (Р. Рососі).
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлика).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту