Про розгляд електронної петиції «Навіщо придумувати «РОВЕР», який вже є?)»

22.11.2019 750

Про розгляд електронної петиції  «Навіщо придумувати «РОВЕР», який вже є?)»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
________сесія _____________скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від _______ року № _____

Про розгляд електронної петиції
«Навіщо придумувати «РОВЕР», який вже є?)»

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян», «Положення про електронні петиції у м. Дрогобич», затвердженого рішенням від 30.11.2017 № 940, з метою реалізації права громадян, які зареєструвати та підтримали петицію «Навіщо придумувати «РОВЕР», який вже є?)», беручи до уваги службову записку начальника відділу інформаційних технологій та аналізу виконкому Дрогобицької міської ради від 15.10.2019 № 51, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради (протокол від ________________ №____), постійної комісії ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (протокол від ________________ №____), постійної комісії ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № ___ від _______________2019р.), керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Розглянути електронну петицію «Навіщо придумувати «РОВЕР», який вже є?)» щодо перенесення спортивного майданчика «Найкраще дозвілля для родини», спорудженого на вул. Бориславській, 8 в м. Дрогобичі у 2017 році за кошти Громадського бюджету м. Дрогобича.
2. Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради (О. Дукас), відділу оренди і приватизації комунального майна (Р. Росоха), відділу містобудування та архітектури (В.Петраничу), департаменту міського господарства (Р. Москалик) надати пропозиції щодо шляхів реалізації петиції.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (А. Янів).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія