Про розмір допомоги на поховання

16.01.2017 442

Про розмір допомоги на поховання

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від _____________№_______

Про розмір допомоги на поховання

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31січня 2007 р. № 99 « Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого», керуючись пп.4 п.а ч.1 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради в и р і ш и в:
1.Встановити допомогу на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого, в розмірі 800 грн. з 01.02.2017р.
2. Заступнику начальника фінансового управління – начальнику бюджетного відділу Т.Василиків забезпечити, за рахунок коштів з місцевого бюджету, виплату допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника управління праці та соціального захисту населення І.Терлецького та заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань В. Качмара

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту