Про розтермінування Обслуговуючому кооперативу «Сонячний промінь» оплати боргу по орендній платі за земельну ділянку на вул. П.Орлика

24.02.2023 5614

Про розтермінування  Обслуговуючому кооперативу  «Сонячний промінь» оплати боргу по орендній платі за  земельну ділянку на вул. П.Орлика

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2023 року № ____

 

Про розтермінування
Обслуговуючому кооперативу
«Сонячний промінь»
оплати боргу по орендній платі за
земельну ділянку на вул. П.Орлика

Розглянувши заяву ОК «Сонячний промінь» (С.Боса) та службову записку управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № 69 від 16.02.2023р.), керуючись п.30 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:

1. Надати згоду Обслуговуючому кооперативу «Сонячний промінь» (С.Боса) на розтермінування сплати збитків на користь Дрогобицької міської ради у формі заборгованої орендної плати за землю, згідно з договором оренди землі від 04.07.2018р. за земельну ділянку площею 9928 кв.м. на вул. П.Орлика у м. Дрогобич, кадастровий номер 4610600000:01:015:0051, в розмірі 1 041 605 грн. 86 коп. терміном на 3(три) роки, з обов’язковою щомісячною оплатою в розмірі 28 933 грн. 50 коп. та укладенням угоди про розтермінування збитків.
2. Обслуговуючому кооперативу «Сонячний промінь» (С.Боса), звернутися в 10-денний строк з дня прийняття рішення в Управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради (М.Свідовська) для підготовки документів та укладення угоди про розтермінування збитків.
3. Міському голові (Т.Кучма) укласти договір про розтермінування збитків з Обслуговуючим кооперативом «Сонячний промінь» (С.Боса).
4. У випадку неукладення угоди про розтермінування збитків Обслуговуючого кооперативу «Сонячний промінь» (С.Боса) в термін, встановлений п.2 цього рішення, воно втрачає чинність, а Обслуговуючий кооператив «Сонячний промінь» (С.Боса) буде зобов’язано оплатити всю суму боргу 1 041 605 грн. 86 коп. в 7-ми денний строк з дня закінчення строку для укладення угоди про розтермінування.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Бейзик).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту