Про списання будинку з балансу КП «Управитель «ЖЕО» ДМР

29.05.2024 8143

Про списання будинку з балансу  КП «Управитель «ЖЕО» ДМР

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

Про списання будинку з балансу
КП «Управитель «ЖЕО» ДМР

 

Враховуючи звернення комунального підприємства «Управитель «Житлово-експлуатаційне об’єднання» Дрогобицької міської ради, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту, зв’язку та будівельних інвестицій (протокол № _____ від _____________), керуючись ст. 382 Цивільного кодексу України, ст. 10 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», та п. 30 ч.1 ст. 26, ч.1. ст. 59, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Здійснити списання житлового будинку, зазначеного у додатку 1, з балансу КП «Управитель «ЖЕО» Дрогобицької міської ради.
2. Затвердити склад комісії для списання з балансу будинків (надалі – Комісія) згідно з додатком 2.
3. За результатами роботи Комісії скласти в 2-ох примірниках акти про списання з балансу будинку.
4. Копію актів про списання з балансу будинку надати співвласнику (співвласникам) будинку за їх зверненням.
5. Оригінали актів про списання з балансу будинку зберігати в департаменті міського господарства Дрогобицької міської ради (А.Паутинка) та КП «Управитель «Житлово-експлуатаційне об’єднання» (О. Майданюк).
6. Контроль за виконання цього рішення покласти на голову комісії ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту, зв’язку та будівельних інвестицій (Р. Шагала).

Міський голова      Тарас КУЧМА

 

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту