Про утворення Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству при виконкомі Дрогобицької міської ради

22.11.2018 491

Про утворення Координаційної ради  з питань запобігання та протидії домашньому насильству при виконкомі  Дрогобицької міської ради

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від _____________ року № _____

Про утворення Координаційної ради
з питань запобігання та протидії домашньому
насильству при виконкомі
Дрогобицької міської ради

З метою забезпечення повноважень і підготовки питань для розгляду і затвердження виконкомом міської ради, що віднесені до відання виконавчих органів ради, для забезпечення міжвідомчої співпраці щодо реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 658, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Cтворити Координаційну раду з питань запобігання та протидії домашньому насильству при виконкомі Дрогобицької міської ради.
2. Затвердити Склад Координаційної ради згідно з додатком № 1.
3. Затвердити Положення про Координаційну раду з питань запобігання та протидії домашньому насильству згідно з додатком № 2.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань В.Качмара.

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту