Про утворення позашкільного підрозділу у складі Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської Львівської області

20.01.2023 5504

Про утворення позашкільного підрозділу у складі Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської  Львівської області

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2023 року № ____


Про утворення позашкільного підрозділу
у складі Дрогобицького наукового ліцею
імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської
Львівської області

Відповідно до абзацу п’ятого частини другої статті 33, абзацу сьомого частини другої статті 37 Закону України «Про повну загальну середню освіту», враховуючи рекомендацію постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту (Протокол від ________ 2023 р. № _____ ) і постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Протокол від _____ 2023 р. № ___ ),, міська рада вирішила:

1.Утворити позашкільний підрозділ у складі Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області.
2.Внести зміни до статуту Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області, виклавши його у новій редакції, що додається.
3.Фінансовому управлінню (О.Савран) забезпечити фінансування Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області відповідно до законодавства та з урахуванням його зміненої структури.
4.Керівнику Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області (Н.Ластов’як) вжити заходів щодо:
4.1. Затвердження положення про позашкільний підрозділ Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області в установленому порядку.
4.2. Кадрового забезпечення діяльності Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області з урахуванням його зміненої структури.
5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту Р.Грицая.

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту