Про чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році

07.02.2020 843

Про чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від ________________ № _____

Про чергові призови громадян України на
строкову військову службу у 2020 році

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, на виконання Указу Президента України від 16.01.2020 №13/2020 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році”, керуючись п.1 ст.36 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Військовому комісару Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату М.Лисаку:
1.1. Провести заходи з підготовки та проведення весняного призову у березні – червні, осіннього – у вересні – грудні цього року згідно з додатком №1.
1.2. Утворити спільну призовну комісію у складі згідно з розпорядженням голови Дрогобицької районної державної адміністрації.
1.3. Затвердити графік роботи призовної комісії згідно з розпорядженням голови Дрогобицької районної державної адміністрації.
4. Начальникові відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради В. Чубі:
4.1. Виділити необхідний медичний персонал для проведення медичного огляду призовників на призовній дільниці Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату з 01.03.2020 до 30.06.2020 р. та з 13.08.2020 по 30.11.2020.
4.2. Надати необхідну допомогу в проведенні безкоштовних медичних обстежень призовників у терміни з 01.03.2020 по 31.05.2020 та з 13.08.2020 по 31.12.2020.
4.3. Зобов’язати у періоди призовів 2020 року на базі лікувальних закладів міста всім призовникам, за направленням військового комісаріату, провести безкоштовно: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, серологічний аналіз крові на: антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту “В” (HBsAg), антитіла до вірусу гепатиту “С” (anti-HCV), реакція мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном (RW), флюорографічне обстеження органів грудної клітки, профілактичні щеплення у відповідності з календарем профілактичних щеплень, електрокардіографічне дослідження та визначити групу крові та резус-належність.
5. Керівникам підприємств та установ виділити по одному працівникові для роботи на призовній дільниці, на визначений період, із збереженням за ними середніх місячних заробітних плат і місця роботи згідно з додатком №2.
6. Начальникові Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській
області А.Біласу:
6.1. Утворити оперативні групи для розшуку, затримання і доставки на призовну дільницю призовників, які ухиляються від явки на призовну дільницю відповідно до п.3 ст.38 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”.
6.2. Для забезпечення охорони громадського порядку під час відправок призовників на обласний збірний пункт направляти на призовну дільницю наряд поліції на 7.30 згідно з графіком відправок.
7. Начальникові відділу економіки Т.Бачинський забезпечити виділення керівниками підприємств, установ та організацій автотранспорту, заправленого паливно-мастильними матеріалами з розрахунком на 200 км. пробігу, для доставки призовників на Львівський обласний збірний пункт згідно з графіком відправок наданого Дрогобицько-Бориславським ОРВК.
8. Начальникові відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту О.Пашко з 9.00 до 10.00, в дні роботи призовної комісії, сприяти в організації проведення зустрічей призовників з керівниками громадських організацій.
9. Військовому комісару Дрогобицько-Бориславського ОРВК М.Лисаку інформувати населення через засоби масової інформації про хід проведення призову.
10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Т.Кучму.

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту