ро надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

26.07.2019 623

ро надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від _____________ 2019 року №

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок

Розглянувши клопотання фізичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи №121 від 08.05.2019р., № 125 від 11.07.2019р., № 126 від 18.07.2019 р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд:
1.1. Петренку Роману Івановичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 672 кв. м. на вул. Трускавецькій, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.2. Сеньківу Роману Юрійовичу, Сеньків Ірині Василівні прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 924 кв. м. на вул. Вагилевича, 2/3, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.3. Микитичу Левку Михайловичу м, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 628 кв. м. на вул. Трусквецькій, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.4. Швадчак Оксані Михайлівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. Наливайка, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.5. Хотинському Андрію Зіновійовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. Наливайка, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
2. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту