№ 1006 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про затвердження Програми сприяння виконанню рішень судів і інших виконавчих документів та сплати судового збору“

21.12.2017 357

№ 1006 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про затвердження Програми  сприяння виконанню рішень судів  і інших виконавчих документів  та сплати судового збору“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХІІ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 21.12. 2017 року № 1006

Про затвердження Програми
сприяння виконанню рішень судів
і інших виконавчих документів
та сплати судового збору

Враховуючи необхідність забезпечення судового захисту прав та інтересів органів місцевого самоврядування міста Дрогобича, повного виконання зобов’язань, які виникли на підставі судових рішень та виконавчих документів, в порядку ст. 13 Регламенту Дрогобицької міської ради, відповідно до Закону України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень», Закону України «Про судовий збір», керуючись п.22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму сприяння виконанню рішень судів і інших виконавчих документів та сплати судового збору (далі-Програма) згідно з додатком .
2. Фінансовому управлінню (О.Савран) здійснювати фінансування Програми в межах коштів передбачених у міському бюджеті на 2018 рік.
3. Виконання Програми покласти на відділ бухгалтерського обліку та звітності (М.Оршанська) та відділ правового забезпечення (С.Кулиняк).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту