№ 1008 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про затвердження Програми висвітлення діяльності міської ради, виконавчого комітету, посадових осіб та депутатів міської ради у засобах масової інформації у 2018 році“

21.12.2017 358

№ 1008 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про затвердження Програми висвітлення діяльності  міської ради, виконавчого комітету, посадових  осіб та депутатів міської ради у засобах  масової інформації у 2018 році“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХІІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 21.12.2017 року № 1008

Про затвердження Програми висвітлення діяльності
міської ради, виконавчого комітету, посадових
осіб та депутатів міської ради у засобах
масової інформації у 2018 році

З метою належного висвітлення діяльності міської ради, виконавчого комітету, посадових осіб та депутатів міської ради у засобах масової інформації у 2018 році враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № 54 від 20.12.2017) керуючись Законами України “Про інформацію“, “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації“ міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму висвітлення діяльності міської ради, виконавчого комітету, посадових осіб та депутатів міської ради у засобах масової інформації у 2018 році згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О.Савран) здійснити фінансування Програми у межах коштів, передбачених у міському бюджеті на 2018 рік.
3. Виконання даного рішення покласти на начальника організаційного відділу І.Кушнір.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту