№ 1011 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про погодження заходів на врегулювання заборгованості за розподіл природнього газу КП «Дрогобичтеплоенерго» ДМР “

10.02.2022 3080

№ 1011 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про погодження заходів  на врегулювання заборгованості  за розподіл природнього газу КП «Дрогобичтеплоенерго» ДМР “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 10.02.2022 року № 1011

Про погодження заходів
на врегулювання заборгованості
за розподіл природнього газу
КП «Дрогобичтеплоенерго» ДМР

Розглянувши клопотання директора КП «Дрогобичтеплоенерго» ДМР щодо виконання вимог Закону України від 03.11.2016р. № 1730 «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення» зі змінами внесеними Законом України «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу» від 14.07.2021р. №1639, Постанови Кабінету Міністрів України від 29.03.2017р. №222 «Про затвердження Типового договору про реструктуризацію заборгованості за спожитий природній газ, послуги з його розподілу та транспортування, теплову енергію» і враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, планування, фінансів та цінової політики та інвестицій (протокол № 44 від 09.02.2022), керуючись ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада вирішила:
1. Погодити КП «Дрогобичтеплоенерго» ДМР заходи на врегулювання заборгованості за розподіл природнього газу щодо укладання договору на реструктуризацію боргу з Акціонерним товариством «Оператор газорозподільчої системи «Львівгаз».
2. Право на погодження укладення договору реструктуризації між КП «Дрогобичтеплоенерго» ДМР та АТ «Оператор газорозподільчої системи «Львівгаз» надати міському голові Т. Кучмі.
3. Доручити КП «Дрогобичтеплоенерго» ДМР (І.Хомяк) укласти з АТ «Оператор газорозподільчої системи «Львівгаз» договір на реструктуризацію заборгованості за розподіл природнього газу.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Бейзика).

Міський голова Тарас Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту