№ 1020 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на списання основних засобів“

28.12.2017 413

№ 1020 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу  на списання основних засобів“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХІІ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

Від 28.12.2017 р. № 1020

Про надання дозволу
на списання основних засобів

Розглянувши клопотання начальника відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В.Чуба), начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (М. Оршанська), директора Дрогобицького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (М.Лютик) враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол №53 від 08.12.2017 р.,протокол № 54 від 14.12.2017 р.) керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Надати дозвіл відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради на списання основних засобів, які знаходяться на балансі КНП «Дрогобицька міська поліклініка» ДМР та вичерпали свій ресурс і не придатні для подальшого використання, згідно з додатком №1.
2. Надати дозвіл відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради на списання основних засобів, які знаходяться на балансі КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня» ДМР та вичерпали свій ресурс і не придатні для подальшого використання, згідно з додатком №2.
3. Надати дозвіл відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради на списання основних засобів, які знаходяться на балансі КНП «Дрогобицька міська лікарня №5» ДМР та вичерпали свій ресурс і не придатні для подальшого використання, згідно з додатком №3.
4. Надати дозвіл відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради на списання та продаж основних засобів, які знаходяться на балансі КНП «Дрогобицька міська лікарня №5» ДМР, з додатком №4.
5. Надати дозвіл виконавчому комітету Дрогобицької міської ради на списання необоротних активів, що вичерпали свій ресурс і не придатні для подальшого використання, згідно з додатком №5.
6. Надати дозвіл Дрогобицького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на списання необоротних активів, що вичерпали свій ресурс і не придатні для подальшого використання, згідно з додатком №6.
7. Виконання даного рішення доручити відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В.Чуба), відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (М. Оршанська), директору Дрогобицького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (М.Лютик).
8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю.Кушлик).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту