№ 1026 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків“

28.12.2017 382

№ 1026 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХІІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 28 грудня 2017 року № 1026

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок для будівництва та
обслуговування житлових будинків

Розглянувши клопотання фізичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 63 від 30.05.2017р., № 71 від 07.09.2017р., № 77 від 05.10.2017р., № 79 від 19.10.2017р., № 80 від 26.10.2017р., № 85 від 06.12.2017р., № 86 від 12.12.2017р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 13 регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд:
1.1. Гірнику Степану Івановичу, прож. на вул. ***, земельну ділянку орієнтовною площею 700 кв. м. у кварталі індивідуальної забудови на вул. Парковій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (ділянка № 16).
1.2. Танчук Ліні Борисівні, прож. на вул. ***, земельну ділянку орієнтовною площею 700 кв. м. у кварталі індивідуальної забудови на вул. Парковій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (ділянка № 19).
1.3. Копельціву Івану Васильовичу, прож. на вул. ***, земельну ділянку орієнтовною площею 700 кв. м. у кварталі індивідуальної забудови на вул. Парковій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (ділянка № 32).
1.4. Варваруку Андрію Васильовичу, прож. на вул. ***, земельну ділянку орієнтовною площею 700 кв. м. у кварталі індивідуальної забудови на вул. Парковій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (ділянка № 33).
1.5. Варваруку Василю Михайловичу, прож. на вул. ***, земельну ділянку орієнтовною площею 700 кв. м. у кварталі індивідуальної забудови на вул. Парковій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (ділянка № 34).
1.6. Андріїв Ярославі Антонівні, прож. на вул. ***, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. у кварталі індивідуальної забудови на вул. Парковій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (ділянка № 36).
1.7. Білі Оксані Станіславівні, прож. на вул. ***, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. у кварталі індивідуальної забудови на вул. Парковій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (ділянка № 48).
1.8. Білі Вікторії Анатоліївні, прож. на вул. ***, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. у кварталі індивідуальної забудови на вул. Парковій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (ділянка № 49).
1.9. Грабовській Оресті Дмитрівні, прож. на вул. ***, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. у кварталі індивідуальної забудови на вул. Парковій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (ділянка № 50).
1.10. Корольковій Лесі Дмитрівні, прож. на вул. ***, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. у кварталі індивідуальної забудови на вул. Парковій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (ділянка № 56).
1.11. Королькову Анатолію Васильовичу, прож. на вул. ***, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. у кварталі індивідуальної забудови на вул. Парковій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (ділянка № 57).
1.12. Лепаку Василю Євстафійовичу, прож. на вул. ***, земельну ділянку орієнтовною площею 960 кв. м. на вул. Парковій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.13. Дмитришак Галині Теодозіївні, прож. на вул. ***, земельну ділянку орієнтовною площею 970 кв. м. на вул. Парковій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.14. Горянському Анатолію Володимировичу, прож. на вул. ***, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на пров. Тепличному, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.15. Вишивацькому Роману Андрійовичу, прож. на вул. ***, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на пров. Тепличному, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.16. Климу Ярославу Йосифовичу, прож. на вул. ***, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на пров. Тепличному, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.17. Модрицькій Галині Іванівні, прож. на вул. ***, земельну ділянку орієнтовною площею 997 кв. м. на вул. С. Наливайка, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.18. Малишу Володимиру Євгеновичу, прож. на вул. ***, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. 22 Січня, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.19. Музиці Іванні Іванівні, прож. на вул. ***, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. 22 Січня, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.19. Снегуру Володимиру Олександровичу, прож. на вул. ***, земельну ділянку орієнтовною площею 650 кв. м. на пров. Тепличному, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.20. Стримецькій Галині Іванівні, прож. на вул.***, земельну ділянку орієнтовною площею 940 кв. м. на вул. Наливайка, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.21. Музиці Василю Степановичу, прож. на вул. ***, земельну ділянку орієнтовною площею 942 кв. м. на вул. Новій, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.22. Савчин Наталії Юріївні, прож. на вул. ***, земельну ділянку орієнтовною площею 618 кв. м. на пров. Тепличному, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.23. Бокалу Володимиру Ярославовичу, прож. на вул. ***, земельну ділянку орієнтовною площею 900 кв. м. на вул. Шухевича, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.24. Коблянському Михайлу Федоровичу, прож. на вул. ***, земельну ділянку орієнтовною площею 980 кв. м. на вул. П. Орлика, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.25. Власюк Марії Іванівні, прож. на вул. *** земельну ділянку орієнтовною площею 460 кв. м. на вул. П. Сагайдачного, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.26. Дацишину Ростиславу Михайловичу, прож. на вул. ***, земельну ділянку орієнтовною площею 823 кв. м. на вул. Стуса, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.27. Задерецькому Мирославу Степановичу, прож. ***, земельну ділянку орієнтовною площею 823 кв. м. на вул. Стуса, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.28. Хомутецькому Володимиру Сергійовичу, прож. на вул. ***, земельну ділянку орієнтовною площею 823 кв. м. на вул. Шептицького, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.29. Грицаю Григорію Федоровичу, прож. на вул. ***, земельну ділянку орієнтовною площею 614 кв. м. на вул. Опришківській, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.30. Процю Віталію Романовичу, прож. на вул. *** земельну ділянку орієнтовною площею 803 кв. м. на вул. Стуса, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.31. Косу Миколі Петровичу, прож. на вул.***, земельну ділянку орієнтовною площею 823 кв. м. на вул. Стуса, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.32. Патинці Івану Миколайовичу, прож. на вул. ***, земельну ділянку орієнтовною площею 905 кв.м. на вул. Парковій, для будівництва і обслуговування житлового будинку.
1.33. Галькович Інзі Вячеславівні, прож. на вул. М***, земельну ділянку орієнтовною площею 803 кв.м. на вул. Стрийській, для будівництва і обслуговування житлового будинку.
2. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту