№ 103 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про демонтаж самовільно встановленої огорожі на вул. І. Франка в м. Дрогобичі”

21.04.2016 1035

№ 103 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про демонтаж самовільно встановленої огорожі на вул. І. Франка в м. Дрогобичі”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від 21.04.2016 №103

Про демонтаж самовільно встановленої

огорожі на вул. І. Франка в м. Дрогобичі

Розглянувши звернення голови ОСББ «Злагода- 2» щодо самовільно встановленої огорожі на вул. І.Франка, між будинками №7 та №9 (відповідно до акту обстеження від __.__.2016 № ___, відповідно до ст. 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності, Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 за № 244 «Про затвердження порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності» та ч.4 ст. 15 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою міста Дрогобича від 25.10.2013 № 1151, Правил влаштування огорож у м. Дрогобичі, затвердженого рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 06.11.2014 №168 керуючись пп. 7 п.а ч.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Дрогобицької міської ради

в и р і ш и в:

  1. Зобов’язати КП «Комбінат міського господарства» провести демонтаж самовільно встановленої огорожі. Огорожу демонтовану із земельної ділянки комунальної власності залишити на збереження та території КП «Комбінат міського господарства» .
  2. У випадку передбаченому п.1. цього рішення КП «Комбінат міського господарства» повернути демонтовану огорожу, власникам, лише після повного відшкодування витрат понесених у зв’язку з демонтажем та зберіганням.
  3. Начальнику Дрогобицького ВП ГУНП у Львівські області (М. Карапата) забезпечити дотримання громадського порядку під час демонтажу тимчасових споруд за вище зазначеними адресами.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Герман.

Міський голова                                                                Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту