№ 1030 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ” Про затвердження матеріалів проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації з землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельних ділянок“

28.12.2017 529

№ 1030 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ” Про затвердження матеріалів  проектів землеустрою  щодо відведення земельних ділянок та технічної документації  з землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  земельних ділянок“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХІІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 28 грудня 2017 року № 1030

Про затвердження матеріалів
проектів землеустрою
щодо відведення земельних ділянок
та технічної документації
з землеустрою щодо встановлення
меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
земельних ділянок

Розглянувши заяви фізичних та юридичних осіб та матеріали з виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 84 від 23.11.2017р., № 85 від 06.12.2017р., № 86 від 12.12.2017р.), керуючись ст.12, ч.9 ст.118, ст.186, Земельного кодексу України і відповідно до пункту 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 13 регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада вирішила:
1. Затвердити матеріали з виготовлення проектів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок та передати безоплатно у власність земельні ділянки громадянам для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд:
1.1. Яблонському Василю Михайловичу, прож. на вул. ***, земельну ділянку площею 416 кв. м. на вул. Грюнвальдській, 2, кадастровий номер ***, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.2. Гаврильчаку Андрію Васильовичу, прож. на вул. ***, земельну ділянку площею 600 кв. м. на вул. Глібова, 14, кадастровий номер ***, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.3. Осадчих Надії Михайлівні, прож. на *** земельну ділянку площею 990 кв. м. вул. Стрийській, кадастровий номер ***, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.4. Ільчишин Світлані Сергіївні, прож. на вул. *** земельну ділянку площею 701 кв. м. вул. Київська, кадастровий номер ***, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.5. Бурас Надії Орестівні, прож. на вул. ***, земельну ділянку площею 700 кв. м. вул. Київська, кадастровий номер ***, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.6. Волошину Олегу Ігоровичу, прож. на вул. І***, земельну ділянку площею 704 кв. м. на вул. Київській, кадастровий номер ***, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.7. Стецькович Надії Василівні, прож. на пров. ***, земельну ділянку площею 217 кв. м. пров. Короткий, кадастровий номер ***, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.8. Стечкович Любові Ігнатівні, прож. ***, земельну ділянку площею 578 кв. м. вул. Наливайка, кадастровий номер ***, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.9. Зозуляку Василю Володимировичу, прож. ***, земельну ділянку площею 600 кв. м. вул. Наливайка (квартал К-13, ділянка №133), кадастровий номер ***, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.10. Хруню Петру Миколайовичу, прож. вул. ***, земельну ділянку площею 600 кв. м. вул. Наливайка (квартал К-10, ділянка №56), кадастровий номер ***, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.11. Москалику Ярославу Семеновичу, прож. ***, земельну ділянку площею 600 кв. м. вул. Шухевича, кадастровий номер ***, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.12. Мережко Валентині Олександрівні, прож. пров. ***, земельну ділянку площею 618 кв. м. на провул. Тепличний, кадастровий номер ***, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.13. Ковбі Наталії Степанівні, прож. на вул. ***, земельну ділянку площею 1000 кв. м. на вул. Котляревського (діл. №53), кадастровий номер ***, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.14. Пилипишин Галині Володимирівні, прож. ***, земельну ділянку площею 875 кв. м. на вул. Київській, кадастровий номер ***, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.15. Дунцю Дмитру Степановичу, прож. ***, земельну ділянку площею 1000 кв. м. на вул. Старицького, кадастровий номер ***, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
2. Затвердити матеріали з виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації з землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передати безоплатно у власність для ведення садівництва земельні ділянки громадянам:
2.1. Білець Володимиру Васильовичу, прож. на вул.***, земельну ділянку площею 420 кв. м. у СТ «Світанок», кадастровий номер ***, для індивідуального садівництва.
2.2. Сторонському Ігорю Стефановичу, прож. вул. ***, земельну ділянку площею 572 кв. м. на вул. Станіславській, кадастровий номер ***, для індивідуального садівництва.
3. Затвердити матеріали з виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати безоплатно у власність для обслуговування гаражу земельні ділянки громадянам:
3.1. Прокопів Ганні Миколаївні, прож. на вул. *** земельну ділянку площею 30 кв. м. вул. Шевченка, кадастровий номер ***, для будівництва та обслуговування гаражу.
3.2. Болоховецькому Юрію Богдановичу, прож. на вул. *** земельну ділянку площею 30 кв. м. вул. Нижанківського, кадастровий номер ***, для будівництва та обслуговування гаражу.
3.3. Василенку Володимиру Петровичу, прож. на вул. І*** земельну ділянку площею 25 кв. м. вул. Нижанківського, кадастровий номер ***, для будівництва та обслуговування гаражу.
3.4. Василенку Петру Михайловичу, прож. на вул. *** земельну ділянку площею 19 кв. м. вул. І. Франка, (біля будинку № 1), кадастровий номер ***, для будівництва та обслуговування гаражу.
3.5. Гальчишаку Богдану Володимировичу, прож. на вул. ***, земельну ділянку площею 40 кв. м. вул. Фабричній, кадастровий номер ***, для будівництва та обслуговування гаражу.
3.6. Гук Наталії Андріївні, прож. на вул. ***, земельну ділянку площею 80 кв. м. вул. Шопена, кадастровий номер ***, для будівництва та обслуговування гаражу.
4. Затвердити матеріали з виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати в оренду для ведення городництва терміном на 3 роки:
4.1. Паристій Валентині Іванівні, прож. на вул. ***, земельну ділянку площею 600 кв. м. вул. Фабричній, кадастровий номер ***, для ведення городництва.
5. Затвердити матеріали з виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для обслуговування нежитлових приміщень, будівель і споруд:
5.1. Лагодичу Миколі Миколайовичу, прож. на ***, земельну ділянку площею 250 кв. м. пл. Шевченка, 1, кадастровий номер ***, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
5.2. Татомиру Олегу Івановичу, прож. на вул. ***, земельну ділянку площею 60 кв. м. вул. Л. Українки, 21, кадастровий номер ***, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
5.3. ПАТ «Львівобленерго» (Я. Стасюк), земельну ділянку площею 37 кв. м. вул. Фабричній, кадастровий номер ***, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії.
6. Затвердити матеріали з виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування нежитлових приміщень, будівель і споруд:
6.1. Скалею Михайлу Васильович, прож. на вул. ***, земельну ділянку площею 7044 кв.м. на вул. Самбірська, 83/1, кадастровий номер ***, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
7. Відділу у місті Дрогобичі Міськрайонного управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (В. Марцінко) внести відповідні зміни в земельно-облікову документацію.
8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту