№ 1031 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ” Про надання в оренду земельних ділянок“

28.12.2017 378

№ 1031 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ” Про надання в оренду земельних ділянок“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХІІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 28 грудня 2017 року № 1031

Про надання в оренду
земельних ділянок

Розглянувши матеріали та клопотання фізичних та юридичної особи та враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (№ 86 від 12.12.2017р.), керуючись ст.ст. 12, 93, 102-1, 123, 124 Земельного кодексу України та Законом України «Про оренду землі», ПКМ «Про затвердження порядку ведення Державного земельного кадастру» від 17.10.2012р. № 1051 і, відповідно до пункту 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
в и р і ш и л а:
1. Надати в оренду земельні ділянки міськземфонду:
1.1. Скалею Михайлу Васильович, прож. на вул***, земельну ділянку площею 7044 кв.м. на вул. Самбірська, 83/1, кадастровий номер ***, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, строком на 3 роки.
1.2. ПАТ «Львівобленерго» (Я. Стасюк), земельну ділянку площею 37 кв. м. вул. Фабричній, кадастровий номер ***, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, строком на 3 роки.
1.3. Лагодичу Миколі Миколайовичу, прож. на вул. *** земельну ділянку площею 250 кв. м. Майдан Шевченка, 1, кадастровий номер ***, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, строком на 3 роки.
1.4. Татомиру Олегу Івановичу, прож. на вул. ***, земельну ділянку площею 60 кв. м. вул. Л. Українки, 21, кадастровий номер ***, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, строком на 3 роки.
3. Фізичним та юридичним особам, вказаним у пункті 1 цього рішення, необхідно укласти договір оренди землі з Дрогобицькою міською радою. У випадку не укладення договору оренди землі протягом трьох місяців з дня прийняття рішення, відповідні пункти цього рішення втрачають чинність, а орендар несе відповідальність з відшкодуванням в повній мірі збитків орендодавцю у формі неодержаної орендної плати. Фізичним та юридичним особам, вказаним у пункті 1 цього рішення, забезпечити реєстрацію відповідного договору згідно з чинним законодавством.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту