№ 1033 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про включення в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу у власність “

28.12.2017 382

№ 1033 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про включення в перелік  земельних ділянок несільськогосподарського  призначення, які підлягають продажу у власність “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХІІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 28 грудня 2017 року № 1033

Про включення в перелік
земельних ділянок несільськогосподарського
призначення, які підлягають продажу
у власність

Розглянувши заяви та матеріали про продаж орендованих земельних ділянок несільськогосподарського призначення, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 86 від 12.12.2017р.), керуючись статтями 127, 128 Земельного кодексу України, ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», і відповідно до п. 34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада в и р і ш и л а:
1. Включити в перелік земельні ділянки несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу у власність:
1.1. Городнову Леоніду Захаровичу, прож. вул. ***, земельну ділянку площею 42 кв. м. на вул. Шолом Алейхема, 12, кадастровий номер ***, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
1.2. Говдяк Олені-Єастахії Миронівні, прож. вул. ***, земельну ділянку площею 20 кв. м. на вул. Самбірській, 78, кадастровий номер ***, для обслуговування нежитлового приміщення.
1.3. Гулі Федору Івановичу, прож. ***, земельну ділянку площею 20 кв. м. на вул. Самбірській, 78, кадастровий номер ***, для обслуговування нежитлового приміщення.
1.4. Максимовській Лесі Петрівні, прож. вул. ***. земельну ділянку площею 30 кв. м. на вул. Самбірській, 78/12, кадастровий номер ***, для обслуговування нежитлового приміщення.
1.5. Фаєк Зоряні Іванівні, прож. ***, земельну ділянку площею 48 кв. м. на вул. Шолом Алейхема, 12, кадастровий номер ***, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
2. Фізичним особам, вказаним у пункті 1 цього рішення, звернутись у відділ оренди та приватизації комунального майна виконавчого комітету Дрогобицької міської ради з метою укладення угоди на фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.
3. Істотною умовою угоди на фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки визначити наступне: «Сума авансового платежу повинна становити не більше 20 % вартості земельної ділянки, визначеної за нормативною грошовою оцінкою земельної ділянки. Сума авансового внеску зараховується до ціни продажу земельної ділянки. У разі відмови покупця від укладення договору купівлі – продажу земельної ділянки сума авансового внеску не повертається».
4. Після поступлення коштів на визначений угодою на фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки рахунок, міському голові міста Дрогобича (Т. Кучма) укласти у встановленому порядку угоди на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу.
5. Фізичним особам, вказаним у пункті 1 цього рішення, надати згоду на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, що підлягають викупу (якщо такий проект відсутній).
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту