№ 104 Розпорядження міського голови “Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля “

21.02.2019 426

№ 104 Розпорядження міського голови “Про проведення місячника  озеленення, прибирання та  благоустрою і Дня довкілля “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 21 лютого 2019 р. №104-р

Про проведення місячника
озеленення, прибирання та
благоустрою і Дня довкілля

З метою поліпшення стану довкілля, озеленення, забезпечення належного санітарного стану прибудинкових територій, покращення благоустрою міської території із залучення громадськості, молоді і дітей до вирішення цих завдань, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Провести з 25 лютого по 25 березня 2019 року місячник озеленення, прибирання та благоустрою, 23 березня 2019р. – День довкілля з виконання комплексу заходів, спрямованих на наведення санітарного порядку в місті, на прибудинкових територіях, об’єктах масового перебування та відпочинку населення, прилеглих територіях до підприємств, установ та організацій.
2. Утворити робочу групу з організації місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля та затвердити її склад згідно з додатком № 1.
3. Затвердити заходи по забезпеченню проведення в місті Дрогобич місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля згідно з додатками № 2, №3.
4. Керівникам підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, власникам житлових будинків та споруд в процесі проведення місячника дотримуватись виконання запланованих заходів на власних об’єктах і об’єктах комунальної власності, забезпечивши належне прибирання, санітарну очистку, впорядкування, благоустрій прилеглих територій, парків, скверів, площ та будинковолодінь.
5. Організаційному відділу виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (І. Кушнір) дане розпорядження опублікувати в часописі «Галицька зоря» та широко висвітлювати хід проведення місячника благоустрою.
6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту