№ 105 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про укладення договору на тимчасове перевезення пасажирів по автобусних маршрутах загального користування у м. Дрогобичі”

18.05.2017 342

№ 105 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про укладення договору на тимчасове  перевезення пасажирів по автобусних маршрутах загального користування у м. Дрогобичі”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 18.05.2017 № 105

Про укладення договору на тимчасове
перевезення пасажирів по автобусних
маршрутах загального користування
у м. Дрогобичі

В зв’язку із закінченням терміну дії договору на тимчасове перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Дрогобич 01.06.2017, з метою недопущення припинення обслуговування пасажирів по автобусних маршрутах загального користування №9 «вул. Горішня Брама (дачі) – пл. Злуки (залізничний вокзал)», №12 «вул. Холмська – пл. Злуки (залізничний вокзал)», у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами та доповненнями), керуючись ст. 7 Закону України «Про автомобільний транспорт», та п. п. 12 п. а. ч. 1 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. З 01 червня 2017 року укласти договір на тимчасове перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Дрогобич на нижче перелічених маршрутах з КП «Комбінат міського господарства» терміном на 3 (три) місяці:
‒ №9 «вул. Горішня Брама (дачі) – пл. Злуки (залізничний вокзал)»;
‒ №12 «вул. Холмська – пл. Злуки (залізничний вокзал)».
2. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на головного спеціаліста з питань підприємництва, транспорту і зв’язку відділу економіки І. Юзьв’як.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту