№ 1051 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про включення в перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом викупу“

30.01.2018 443

№ 1051 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про включення в перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають   приватизації  шляхом викупу“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХІІІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 30.01.2018 року № 1051

Про включення в перелік об’єктів
комунальної власності, що підлягають
приватизації шляхом викупу

Розглянувши заяви фізичних осіб щодо включення нежитлових приміщень у перелік об’єктів, що підлягають приватизації, беручи до уваги рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протоколи № 50 від 19.10.2017 р., № 51 від 09.11.2017 р., № 57 від 26.01.2018 р.), керуючись п. 30 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законами України “Про приватизацію державного майна”, “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, ст. 13 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада вирішила :
1. Включити в перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації, шляхом викупу нежитлові приміщення згідно з додатком.
2. Відділу оренди та приватизації комунального майна виконавчого комітету Дрогобицької міської ради забезпечити внесення об`єктів, вказаних в додатку, в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно за територіальною громадою м. Дрогобича в особі Дрогобицької міської ради та провести подальшу приватизацію об’єктів.
3. Орендарям, вказаним у додатку до цього рішення вчинити усі небхідні дії щодо викупу нежитлових приміщень в термін до 31.12.2018 року.
4. Дане рішення є доповненням до розділу 2 Програми приватизації комунального майна Дрогобицької міської ради на 2018 рік.
5. Виконання даного рішення покласти на відділ оренди та приватизації комунального майна виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну
комісію ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлик).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту