№ 107 «Про визначення уповноваженої особи з проведення процедур закупівлі/ спрощених закупівель товарів, робіт і послуг для виконавчого комітету Дрогобицької міської ради

29.05.2023 4814

№ 107 «Про визначення уповноваженої особи з проведення процедур закупівлі/ спрощених закупівель товарів, робіт і послуг для виконавчого комітету Дрогобицької міської ради

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

 

від 29.05.2023  № 107

Про визначення уповноваженої особи
з проведення процедур закупівлі/
спрощених закупівель товарів, робіт
і послуг для виконавчого комітету
Дрогобицької міської ради

Відповідно до ст. 8, 11 Закону “Про публічні закупівлі” (далі – Закон), Примірного положення про уповноважену особу, затвердженого наказом Міністерства економіки України від 08 червня 2021 року №40, статті 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою забезпечення максимальної ефективності використання та економії бюджетних коштів, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівлі товарів, робіт та послуг, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Визначити головного спеціаліста відділу економіки Бурмич Христину Богданівну уповноваженою особою, відповідальною за проведення процедур закупівель/спрощених закупівель у виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради.
2. Уповноваженій особі забезпечити організацію та проведення процедур закупівлі/спрощених закупівель у виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради відповідно до чинного законодавства.
3. Затвердити Положення про уповноважену особу з проведення процедур закупівлі/спрощених закупівель товарів, робіт і послуг для виконавчого комітету Дрогобицької міської ради згідно з додатком.
4. Розпорядження міського голови від 29.12.2020 року №771-р “Про визначення уповноважених осіб з проведення процедур закупівлі/спрощених закупівель товарів, робіт і послуг для виконавчого комітету Дрогобицької міської ради ( зі змінами та доповненнями) вважати таким, що втратило чинність.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на міського голову.

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту