№ 1083 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про включення в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу у власність “

06.02.2018 378

№ 1083 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про включення в перелік  земельних ділянок несільськогосподарського  призначення, які підлягають продажу у власність “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХШ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 6 лютого 2018 року № 1083

Про включення в перелік
земельних ділянок несільськогосподарського
призначення, які підлягають продажу
у власність

Розглянувши заяви та матеріали про продаж орендованих земельних ділянок несільськогосподарського призначення, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 86 від 12.12.2017р., № 87 від 11.01.2018р.), керуючись статтями 127, 128 Земельного кодексу України, ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», і відповідно до п. 34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 13 регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада в и р і ш и л а:
1. Включити в перелік земельні ділянки несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу у власність:
1.1. ТзОВ «Хім Ресурс» (А.Гораль), земельну ділянку площею 509 кв. м. на вул. Павлика, 64, кадастровий номер 4610600000:01:, для обслуговування викуплених нежитлових будівель та споруд.
1.2. ТзОВ «Хім Ресурс» (А.Гораль), земельну ділянку площею 2219 кв. м. на вул. Павлика, 64, кадастровий номер 4610600000:01:, для обслуговування викуплених нежитлових будівель та споруд.
1.3. Марич Світлані Вікторівні, прож. ххххх, земельну ділянку площею 136 кв. м. на вул. Лесі Українки, 56, кадастровий номер 4610600000:01:, для обслуговування нежитлового приміщення.
2. Юридичній та фізичній особам, вказаним у пункті 1 цього рішення, звернутись у відділ оренди та приватизації комунального майна виконавчого комітету Дрогобицької міської ради з метою укладення угоди на фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.
3. Істотною умовою угоди на фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки визначити наступне: «Сума авансового платежу повинна становити не більше 20 % вартості земельної ділянки, визначеної за нормативною грошовою оцінкою земельної ділянки. Сума авансового внеску зараховується до ціни продажу земельної ділянки. У разі відмови покупця від укладення договору купівлі – продажу земельної ділянки сума авансового внеску не повертається».
4. Після поступлення коштів на визначений угодою на фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки рахунок, міському голові міста Дрогобича (Т. Кучма) укласти у встановленому порядку угоди на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянки, що підлягає продажу.
5. Юридичній та фізичній особам, вказаним у пункті 1 цього рішення, надати згоду на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що підлягає викупу (якщо такий проект відсутній).
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту