№ 11 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про надання житла у спеціалізованому будинку для одиноких осіб та подружжя одиноких осіб-громадян похилого віку та інвалідів на вул. Є. Коновальця, 7/6 в місті Дрогобич”

13.01.2023 3456

№ 11 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про надання житла у спеціалізованому будинку для одиноких осіб та подружжя одиноких осіб-громадян похилого віку  та інвалідів на вул. Є. Коновальця, 7/6 в місті Дрогобич”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 13.01.2023 №11

Про надання житла у спеціалізованому
будинку для одиноких осіб та подружжя
одиноких осіб-громадян похилого віку
та інвалідів на вул. Є. Коновальця, 7/6
в місті Дрогобич

Враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради (протокол від 10.01.2023 № 1), керуючись Житловим кодексом України, Законами України «Про житловий фонд соціального призначення», «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», Положенням про спеціалізований будинок для одиноких осіб та подружжя одиноких осіб – громадян похилого віку та інвалідів м. Дрогобич на вул. Є. Коновальця, 7/6, пп. 2 п. а ч. 1 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Надати гр. Головею Михайлу Івановичу, *** року народження, особі з інвалідністю 1 групи А внаслідок загального захворювання, благоустроєну квартиру № *** в спеціалізованому будинку для одиноких осіб та подружжя одиноких осіб – громадян похилого віку та інвалідів міста Дрогобич на вул. ***, одна кімната житловою площею 15,2 кв. м з окремою кухнею. Квартира надається без видачі ордера та права приватизації. Склад сім’ї заявника – одна особа.
Проживає у квартирі № *** в багатоквартирному будинку на вул. ***, яка згідно з рішенням Дрогобицької міської ради від 2 жовтня 2012 № 757 має статус квартири для тимчасового проживання, без права її приватизації, та заселяється відповідно до Положення про пересильний будинок м. Дрогобич, затвердженого рішенням Дрогобицької міської ради від 09.07.2009 № 934. Квартира складається з однієї кімнати житловою площею 18,0 кв. м, кухня та комунальні вигоди – в спільному користуванні.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з комунальних питань Р. Москалика.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту