№ 1101 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження Програми «Будівництво, реконструкція,капітальний ремонт житла та інженерних мереж, придбання житла для проживання внутрішньо переміщених осіб за рахунок коштів державного, місцевого бюджетів, спонсорів, населення та інших коштів на формування фонду житла для проживання внутрішньо переміщених осіб на території Дрогобицької міської територіальної громади в 2022 році»”

21.04.2022 3433

№ 1101 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження Програми «Будівництво,  реконструкція,капітальний ремонт житла  та інженерних мереж, придбання житла для  проживання внутрішньо переміщених осіб  за рахунок коштів державного, місцевого  бюджетів, спонсорів, населення та інших коштів  на формування фонду житла для проживання  внутрішньо переміщених осіб на території  Дрогобицької  міської територіальної громади в 2022 році»”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХVI сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 21.04.2022 року № 1101

Про затвердження Програми «Будівництво,
реконструкція,капітальний ремонт житла
та інженерних мереж, придбання житла для
проживання внутрішньо переміщених осіб
за рахунок коштів державного, місцевого
бюджетів, спонсорів, населення та інших коштів
на формування фонду житла для проживання
внутрішньо переміщених осіб на території
Дрогобицької міської територіальної громади в 2022 році»

З метою забезпечення житлом на території Дрогобицької міської територіальної громади внутрішньо переміщених осіб, які втратили житло чи вимушено покинули своє постійне місце проживання внаслідок російського вторгнення в Україну, керуючись п. 22 ч. І ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму «Будівництво, реконструкція, капітальний ремонт житла та інженерних мереж, придбання житла для проживання внутрішньо переміщених осіб за рахунок коштів державного, місцевого бюджетів, спонсорів, населення та інших коштів на формування фонду житла для проживання внутрішньо переміщених осіб на території Дрогобицької міської територіальної громади в 2022 році» згідно з додатком.

2. Фінансовому управлінню (О. Савран) здійснювати фінансування програми у межах надходження коштів державного, місцевого бюджетів, спонсорів, населення та інших коштів згідно з відповідними КПКВК.

3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на КП «Управління капітального будівництва» Дрогобицької міської ради

(В. Бохонок), департамент міського господарства Дрогобицької міської ради (Р. Пошивак).
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури,
екології, довкілля, транспорту та зв’язку (Р. Шагала).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту