№ 1103 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій”

21.04.2022 3782

№ 1103 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та  обслуговування будівель громадських  та релігійних організацій”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХVI сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 21.04.2022 року № 1103

Про надання дозволу на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки для будівництва та
обслуговування будівель громадських
та релігійних організацій

Розглянувши заяву юридичної особи про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій:

1.1. Управлінню Дрогобицько-Самбірської Єпархії Української Православної церкви (Православної церкви України), земельну ділянку орієнтовною площею 5096 кв. м. на вул. Трускавецькій, м. Дрогобич, для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій.

2. Юридичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту