№ 1123 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь”

12.05.2022 3604

№ 1123 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХVIІІ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 12.05.2022 року № 1123

Про надання дозволу на виготовлення
проектів землеустрою, що забезпечують
еколого-економічне обґрунтування
сівозміни та впорядкування угідь

Розглянувши звернення СПД – ФОП та юридичних осіб на розробку проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, з метою раціонального використання земель, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 43 від 11.05.2022 р.) керуючись ст. 12, 79, 118, Земельного кодексу України, ст.25, 52 Закону України «Про землеустрій», і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указ Президента України №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», міська рада в и р і ш и л а :

1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь:
1.1. Фермерському господарству «Нежухівські курчата» (О. Федишин) на земельну ділянку площею 5,1306 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення зі зміною виду угідь з виду використання «під пасовище» на вид використання «під ріллю» на території колишньої Болехівської сільської ради Дрогобицького району.
1.2. Фермерському господарству «Нежухівські курчата» (О. Федишин) на земельну ділянку площею 2,2292 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення зі зміною виду угідь з виду використання «під пасовище» на вид використання «під ріллю» на території колишньої Болехівської сільської ради Дрогобицького району.
1.3. Фермерському господарству «Нежухівські курчата» (О. Федишин) на земельну ділянку площею 20,0002 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення зі зміною виду угідь з виду використання «під пасовище» на вид використання «під ріллю» на території колишньої Болехівської сільської ради Дрогобицького району.
1.4. Фермерському господарству «Нежухівські курчата» (О. Федишин) на земельну ділянку площею 6,9419 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення зі зміною виду угідь з виду використання «під пасовище» на вид використання «під ріллю» на території колишньої Болехівської сільської ради Дрогобицького району.
1.5. Фермерському господарству «Нежухівські курчата» (О. Федишин) на земельну ділянку площею 6,9875 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення зі зміною виду угідь з виду використання «під пасовище» на вид використання «під ріллю» на території колишньої Болехівської сільської ради Дрогобицького району.
1.6. Фермерському господарству «Нежухівські курчата» (О. Федишин) на земельну ділянку площею 2,9147 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення зі зміною виду угідь з виду використання «під пасовище» на вид використання «під ріллю» на території колишньої Болехівської сільської ради Дрогобицького району.
1.7. Фермерському господарству «Нежухівські курчата» (О. Федишин) на земельну ділянку площею 2,0164 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення зі зміною виду угідь з виду використання «під пасовище» на вид використання «під ріллю» на території колишньої Болехівської сільської ради Дрогобицького району.
1.8. Фермерському господарству «УЛМАКС» (В. Ульчак) на земельну ділянку площею 21,1956 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення зі зміною виду угідь з виду використання «під пасовище» на вид використання «під ріллю» на території колишньої Унятицької сільської ради Дрогобицького району.
1.9. Фермерському господарству «УЛМАКС» (В. Ульчак) на земельну ділянку площею 11,7392 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення зі зміною виду угідь з виду використання «під сіножаті» на вид використання «під ріллю» на території колишньої Унятицької сільської ради Дрогобицького району.
1.10. Товариству з обмеженою відповідальністю агрофірмі «Ватра» (М. Янів) на земельну ділянку площею 15,0000 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення зі зміною виду угідь з виду використання «під пасовище» на вид використання «під ріллю» на території колишньої Болехівської сільської ради Дрогобицького району.
1.11. Фермерському господарству «МІДАС» (Х. Дуліб’яник) на земельну ділянку площею 1,9026 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення зі зміною виду угідь з виду використання «під пасовище» на вид використання «під ріллю» на території колишньої Ступницької сільської ради Дрогобицького району.
1.12. Фермерському господарству «МІДАС» (Х. Дуліб’яник) на земельну ділянку площею 4,6447 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення зі зміною виду угідь з виду використання «під пасовище» на вид використання «під ріллю» на території колишньої Ступницької сільської ради Дрогобицького району.
1.13. Фермерському господарству «МІДАС» (Х. Дуліб’яник) на земельну ділянку площею 1,9078 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення зі зміною виду угідь з виду використання «під пасовище» на вид використання «під ріллю» на території колишньої Ступницької сільської ради Дрогобицького району.
1.14. Фермерському господарству «МІДАС» (Х. Дуліб’яник) на земельну ділянку площею 3,2235 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення зі зміною виду угідь з виду використання «під пасовище» на вид використання «під ріллю» на території колишньої Ступницької сільської ради Дрогобицького району.
1.15. Фермерському господарству «МІДАС» (Х. Дуліб’яник) на земельну ділянку площею 6,3155 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення зі зміною виду угідь з виду використання «під пасовище» на вид використання «під ріллю» на території колишньої Ступницької сільської ради Дрогобицького району.
1.16. Фермерському господарству «МІДАС» (Х. Дуліб’яник) на земельну ділянку площею 2,8025 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення зі зміною виду угідь з виду використання «під пасовище» на вид використання «під ріллю» на території колишньої Ступницької сільської ради Дрогобицького району.
1.17. Фермерському господарству «МІДАС» (Х. Дуліб’яник) на земельну ділянку площею 3,3664 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення зі зміною виду угідь з виду використання «під пасовище» на вид використання «під ріллю» на території колишньої Ступницької сільської ради Дрогобицького району.
1.18. Товариству з обмеженою відповідальністю «АЛ.ЕКСПО» (А. Федорович) на земельну ділянку площею 28,5164 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення зі зміною виду угідь з виду використання «під пасовище» на вид використання «під ріллю» на території колишньої Лішнянської сільської ради Дрогобицького району.
1.19. Товариству з обмеженою відповідальністю «АЛ.ЕКСПО» (А. Федорович) на земельну ділянку площею 6,1337 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення зі зміною виду угідь з виду використання «під пасовище» на вид використання «під ріллю» на території колишньої Лішнянської сільської ради Дрогобицького району.
1.20. Товариству з обмеженою відповідальністю «АЛ.ЕКСПО» (А. Федорович) на земельну ділянку площею 1,5634 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення зі зміною виду угідь з виду використання «під пасовище» на вид використання «під ріллю» на території колишньої Лішнянської сільської ради Дрогобицького району.
1.21. Товариству з обмеженою відповідальністю «АЛ.ЕКСПО» (А. Федорович) на земельну ділянку 2002 площею 12,7978 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення зі зміною виду угідь з виду використання «під пасовище» на вид використання «під ріллю» на території колишньої Лішнянської сільської ради Дрогобицького району.
1.22. Товариству з обмеженою відповідальністю «АЛ.ЕКСПО» (А. Федорович) на земельну ділянку площею 2,5037 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення зі зміною виду угідь з виду використання «під пасовище» на вид використання «під ріллю» на території колишньої Лішнянської сільської ради Дрогобицького району.
1.23. Фермерському господарству «Золото Карпат» (В. Болюк) на земельну ділянку площею 1,3000 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення зі зміною виду угідь з виду використання «під пасовище» на вид використання «під ріллю» на території колишньої Михайлевицької сільської ради Дрогобицького району.
1.24. СПД – ФОП Комару Василю Михайловичу на земельну ділянку площею 13,6181 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення зі зміною виду угідь з виду використання «під пасовище» на вид використання «під ріллю» на території колишньої Долішньолужанської сільської ради Дрогобицького району.
1.25. СПД – ФОП Комару Василю Михайловичу на земельну ділянку площею 4,0520 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення зі зміною виду угідь з виду використання «під пасовище» на вид використання «під ріллю» на території колишньої Долішньолужанської сільської ради Дрогобицького району.
1.26.Фермерському господарству «Агро-Ступниця» (М. Волошанський) на земельну ділянку площею 4,9652 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення зі зміною виду угідь з виду використання «під пасовище» на вид використання «під ріллю» на території колишньої Ступницької сільської ради Дрогобицького району.
1.27. Товариству з обмеженою відповідальністю «Літинське» (П. Коваль) на земельну ділянку орієнтовною площею 32,2816 га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення зі зміною виду угідь з виду використання «під пасовище» на вид використання «під ріллю» на території колишньої Добрівлянської сільської ради Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

2. Суб’єктам підприємницької діяльності – фізичним особам підприємцям та юридичним особам, зазначеним у цьому рішенні, звернутися для виготовлення зазначеної документації до виконавця робіт із землеустрою, який діє у відповідності до норм діючого законодавства, протягом 5 робочих днів з дня відкриття доступу до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Державного земельного кадастру.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту