№ 114 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про призначення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Дрогобицька міська дитяча лікарня» Дрогобицької міської ради та створення конкурсної комісії”

02.05.2022 2598

№ 114 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про призначення конкурсу   на заміщення вакантної посади  директора комунального некомерційного підприємства «Дрогобицька міська дитяча  лікарня» Дрогобицької міської ради та створення конкурсної комісії”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 02.05.2022 №114

Про призначення конкурсу
на заміщення вакантної посади
директора комунального некомерційного
підприємства «Дрогобицька міська дитяча
лікарня» Дрогобицької міської ради
та створення конкурсної комісії

Згідно ст. 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» №2801-XII, на виконання рішення виконавчого комітету від 24.03.2022 № 73 «Про затвердження порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства охорони здоров’я Дрогобицької міської ради, порядку укладення контракту та типової форми контракту з керівником комунального некомерційного підприємства охорони здоров’я Дрогобицької міської ради», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1.Оголосити про початок проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Дрогобицька міська дитяча лікарня» Дрогобицької міської ради.
2. Конкурс на вакантну посаду провести на умовах Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства охорони здоров’я Дрогобицької міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 24.03.2022 №73.
3. Керуючись п. 12 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства охорони здоров’я Дрогобицької міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 24.03.2022 №73, відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради підготувати оголошення про початок формування конкурсної комісії та надсилання пропозиції кандидатур в члени конкурсної комісії та подати його в управління цифровізації, інформаційної політики та комунікації (З.Квасній) Дрогобицької міської ради для розміщення на офіційному веб-сайті Дрогобицької міської ради, з одночасним оприлюдненням рішення про проведення конкурсу. В оголошенні зазначити вимоги до кандидатів в комісію, терміни та умови подання кандидатів.
4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення І.Германа.

Міський голова Тарас КУЧМА

 

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту