№ 1150 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про перейменування вулиць в Дрогобицькій міській територіальній громаді Дрогобицького району Львівської області”

09.06.2022 3731

№ 1150 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про перейменування вулиць в Дрогобицькій міській територіальній громаді Дрогобицького району Львівської області”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХIX сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 09.06.2022 року № 1150

Про перейменування вулиць в
Дрогобицькій міській територіальній
громаді Дрогобицького району Львівської області

На виконання рішення сесії «Про проведення заходів з дерусифікації» від 14.04.2022, у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, враховуючи надану інформацію старостами Дрогобицької міської територіальної громади на виконання доручення міського голови від 18.04.2022 № 16 та рекомендації постійної комісії з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради (протокол № 37 від 07.06.2022), постійної комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту (протокол № 28 від 07.06.2022), керуючись пп.41 п.1 ст.26, п.1 ст.37 та пп.8 п.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1. Перейменувати вулиці на території м. Стебник Дрогобицької міської територіальної громади, Дрогобицького району, Львівської області, без зміни нумерації будівель, відповідно:
– з вулиці Космонавтів на вулицю Тяки Романа;
– з вулиці Ломоносова Михайла на вулицю Граба Степана.
2. Перейменувати вулицю на території с. Ступниця Дрогобицької міської територіальної громади, Дрогобицького району, Львівської області, без зміни нумерації будівель, відповідно:
– з вулиці Ковпака Сидора на вулицю Горішня.
3. Перейменувати вулиці на території с. Дережичі Дрогобицької міської територіальної громади, Дрогобицького району, Львівської області, без зміни нумерації будівель, відповідно:
– з вулиці Космонавтів на вулицю Незалежносмті;
– з вулиці Перемоги на вулицю Михаця Тараса.
4. Перейменувати вулицю на території с. Монастир-Дережицький Дрогобицької міської територіальної громади, Дрогобицького району, Львівської області, без зміни нумерації будівель, відповідно:
– з вулиці 8-Березня на вулицю Героїв Майдану.
5. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (І. Петраничу) повідомити Львівську регіональну філію ДП “Національні інформаційні системи” про найменування вулиць згідно п.1, п.2, п.3 та п.4 для внесення відповідної інформації до Словника вулиць Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
6. Управлінню цифровізації, інформаційної політики та комунікацій виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (З. Квасній) забезпечити оприлюднення даного рішення в засобах масової інформації.
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї та спорту (Р. Грицай).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту