№ 1155 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про земельні торги“

12.04.2018 325

№ 1155 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про земельні торги“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХV сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 12.04. 2018 року № 1155

Про земельні торги

Розглянувши листи відділу оренди та приватизації комунального майна (Р. Росоха), відділу Держгеокадастру у місті Дрогобичі Дрогобицького міськрайонного управління Держгеокадастру у Дрогобицькому районі та м. Дрогобичі Львівської області (В. Марцінко), враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 94 від 27.03.2018 р.) керуючись ст. 134 Земельного кодексу України, Законами України «Про оцінку земель», «Про землеустрій», і відповідно до п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 13 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада в и р і ш и л а:
1. Включити в перелік земельних ділянок, що підлягають продажу на земельних торгах, земельну ділянку:
1.1. Земельну ділянку площею 5000 кв.м. на вул. Гайдамацькій (згідно зі схем-планом), для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
1.2. Земельну ділянку площею 580 кв.м. на вул. М. Грушевського (згідно зі схем-планом), для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
1.3. Земельну ділянку площею 2400 кв.м. на вул. Самбірській (згідно зі схем-планом), для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
1.4. Земельну ділянку площею 3644 кв.м. на вул. Самбірській (згідно зі схем-планом), для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
2. Надати дозвіл Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, зазначених в п.1 даного Рішення, з метою продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону.
3. Відповідно до п.5.ст.135, п.5 ст.136 ЗКУ фінансування підготовки Лоту до продажу на земельних торгах та проведення земельних торгів здійснити без використання бюджетних коштів, за рахунок коштів Виконавця земельних торгів, на підставі договору про підготовку Лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів у формі аукціону між Організатором торгів та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються Переможцем земельних торгів.
4. Доручити міському голові укласти Договір із спеціалізованою організацією ПП «Фірма «СОМГІЗ» – Виконавцем земельних торгів про підготовку Лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів у формі аукціону.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту