№ 1194 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)“

15.05.2018 323

№ 1194 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості)“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХVІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 15 травня 2018 року № 1194

Про надання дозволу на розроблення
технічної документації із землеустрою
щодо встановлення меж земельної ділянки
в натурі (на місцевості)

Розглянувши клопотання фізичних осіб про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 94 від 27.03.2018р., № 95 від 13.04.2018р.), керуючись статтями 12, 118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд:
1.1. Павич Наталії Іванівні, земельну ділянку орієнтовною площею 526 кв. м. на пров. Самбірському, 7, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.2. Мацюраку Юрію Івановичу, земельну ділянку орієнтовною площею 517 кв. м. на пров. Кооперативному, 4, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.3. Бубновій Ользі Василівні, земельну ділянку орієнтовною площею 212 кв. м. на вул. Чехова, 27 А, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.4. Стрельцовій Аллі Володимирівні, Стрельцову Сергію Миколайовичу, Антонюк Людмилі Миколаївні, Войтко Наталії Миколаївні, Войтко Віталію Романовичу, земельну ділянку орієнтовною площею 709 кв. м. на вул. Міцкевича, 6, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
2. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення технічної документації. Розроблення технічної документації проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І.Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту