№ 1199 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про продовження договору особистого строкового сервітуту“

15.05.2018 341

№ 1199 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про продовження  договору особистого  строкового сервітуту“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХVІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 15 травня 2018 року № 1199

Про продовження
договору особистого
строкового сервітуту

Розглянувши звернення фізичних осіб та враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 91 від 07.03.2018 р., № 94 від 27.03.2018 р.), керуючись ст. 12, ч. 2, 3, 7, ст.ст. 118, 123, 124 Земельного кодексу України, і відповідно до п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати згоду на продовження договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення групи малих архітектурних форм:
1.1. Васильків Людмилі Василівні надати згоду на продовження договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми на територію (об’єкт благоустрою) в м. Дрогобич на вул. Самбірській, згідно схеми прив’язки (стаціонарна мала архітектурна форма), площею 18 кв.м. строком на 5 років.
1.2. Підцерковному Роману Михайловичу, надати згоду на продовження договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми загальною площею 26 кв.м. на вул. Самбірській (згідно з паспортом прив’язки), строком на 5 років.
2. Фізичній особі, зазначеній в п. 1 цього рішення, звернутись у відділ Держземагенства у м. Дрогобичі для отримання витягу про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки та укласти договір особистого строкового сервітуту з Дрогобицькою міською радою на відповідну територію (об’єкти благоустрою).
3. Фізичній особі, зазначеній в п. 1 цього рішення, забезпечити реєстрацію відповідних договорів згідно з чинним законодавством.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту