№ 1207 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про земельні торги“

15.05.2018 328

№ 1207 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про земельні торги“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХVІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 15 травня 2018 року № 1207

Про земельні торги

Розглянувши службову записку відділу оренди та приватизації комунального майна (Р. Росоха), керуючись ст. 134 Земельного кодексу України, Законами України «Про оцінку земель», «Про землеустрій», і відповідно до п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 13 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада в и р і ш и л а:
1. Включити в перелік земельних ділянок, що підлягають продажу на земельних торгах, земельну ділянку:
1.1. Земельну ділянку площею 100 кв.м. на вул. Д. Галицького (згідно зі схем-планом), для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
1.2. Земельну ділянку площею 1 га на вул. Гайдамацькій (згідно зі схем-планом), для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
2. Надати дозвіл Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, зазначених в п.1 даного Рішення, з метою продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону.
3. Відповідно до п.5.ст.135, п.5 ст.136 ЗКУ фінансування підготовки Лоту до продажу на земельних торгах та проведення земельних торгів здійснити без використання бюджетних коштів, за рахунок коштів Виконавця земельних торгів, на підставі договору про підготовку Лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів у формі аукціону між Організатором торгів та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат Виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, що сплачуються Переможцем земельних торгів.
4. Доручити міському голові укласти Договір із спеціалізованою організацією ПП «Фірма «СОМГІЗ» – Виконавцем земельних торгів про підготовку Лоту до проведення та про організацію і проведення земельних торгів у формі аукціону.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту