№ 1208 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про затвердження матеріалів проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у постійне користування земельної ділянки“

15.05.2018 359

№ 1208 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про затвердження матеріалів  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки та передачу у постійне користування земельної ділянки“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХVІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 15 травня 2018 року № 1208

Про затвердження матеріалів
проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки
та передачу у постійне
користування земельної ділянки

Розглянувши клопотання Комунального підприємства «Комбінат міського господарства» (А. Янів), керуючись ст.12, ч.9 ст.118, ст.186, ст. 134 Земельного кодексу України і відповідно до пункту 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку ст. 13 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада вирішила:
1. Затвердити матеріали з виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати у постійне користування земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель, закладів комунального обслуговування:
1.1. Комунальному підприємству «Комбінат міського господарства» (А. Янів), земельну ділянку площею 1 га. на вул. Гайдамацька, кадастровий номер 4610600000:01:050:0006, для будівництва та обслуговування будівель, закладів комунального обслуговування.
2. Відділу Держгеокадастру у місті Дрогобичі Дрогобицького міськрайонного управління Держгеокадастру у Дрогобицькому районі та м. Дрогобичі Львівської області (В. Марцінко) внести відповідні зміни в земельно-облікову документацію.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту