№ 1211 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про затвердження матеріалів технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу в постійне користування земельних ділянок“

15.05.2018 323

№ 1211 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про затвердження матеріалів  технічної документації   щодо встановлення меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості) та передачу в постійне користування земельних ділянок“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХVІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 15 травня 2018 року № 1211

Про затвердження матеріалів
технічної документації
щодо встановлення меж земельних
ділянок в натурі (на місцевості)
та передачу в постійне
користування земельних ділянок

Розглянувши заяви Монастиря Святих Апостолів Петра і Павла Провінції Отців Василіян Найсвятішого Спасителя в Україні Українсько Греко-Католицької Церкви та матеріали з виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), керуючись ст.12, ч.9 ст.118, ст.186, Земельного кодексу України і відповідно до пункту 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 13 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада вирішила:
1. Затвердити матеріали з виготовлення технічної документації з землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передати у постійне користування земельні ділянки:
1.1. Монастиреві Святих Апостолів Петра і Павла Провінції Отців Василіян Найсвятішого Спасителя в Україні Українсько Греко-Католицької Церкви (ігумен Макарій Б.І.), земельну ділянку площею 4675 кв. м. на вул. Стрийській, 1, кадастровий номер 4610600000:01:005:0021, для обслуговування будівель і проведення релігійних обрядів.
1.2. Монастиреві Святих Апостолів Петра і Павла Провінції Отців Василіян Найсвятішого Спасителя в Україні Українсько Греко-Католицької Церкви (ігумен Макарій Б.І.), земельну ділянку площею 2428 кв. м. на вул. Стрийській, 1, кадастровий номер 4610600000:01:005:0022, для обслуговування будівель і проведення релігійних обрядів.
2. Відділу Держгеокадастру у місті Дрогобичі Дрогобицького міськрайонного управління Держгеокадастру у Дрогобицькому районі та м. Дрогобичі Львівської області (В. Марцінко) внести відповідні зміни в земельно-облікову документацію.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту