№ 1228 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про передачу в оренду нежитлове приміщення“

31.05.2018 321

№ 1228 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про передачу в оренду  нежитлове  приміщення“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХVІІ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 31 травня 2018 р. № 1228

Про передачу в оренду
нежитлове приміщення

Розглянувши клопотання керівника ВП ГО «Золоті Леви Чорної Сотні», врахувавши рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 64 від 18.05.2018 року) та постійної комісії з питань бюджету, планування фінансів та цінової політики та інвестицій (протокол № __ від __.05.2018р.), керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про оренду державного та комунального майна”, міська рада вирішила:
1. Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради надати дозвіл на передачу в оренду нежитлове приміщення площею 48,5 кв. м., що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. Бориславська, 4 ГО «Золоті Леви Чорної Сотні» на період до 31.12.2018 року.
1.1. Розрахунок орендної плати для ГО «Золоті Леви Чорної Сотні» встановити у розмірі 1,00 грн. без ПДВ за 1 м. кв.
2. Зобов’язати орендаря виготовити технічну документацію в КП ЛОР Дрогобицького МБТІ та ЕО, здійснити страхування нежитловго приміщення, забезпечити утримання нежитлового приміщення та прилеглих територій відповідно до вимог санітарних, пожежних та технічних норм.
3. Виконання даного рішення доручити відділу оренди та приватизації комунального майна виконкому Дрогобицької міської ради (Р. Росоха), відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради (П. Сушко).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлик), комісію з питань бюджету, планування фінансів та цінової політики та інвестицій (Р. Курчик).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту