№ 1238 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку“

31.05.2018 345

№ 1238 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва і  обслуговування багатоквартирного  житлового будинку“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХVІІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 31.05. 2018 року № 1238

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок для будівництва і
обслуговування багатоквартирного
житлового будинку

Розглянувши клопотання фізичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 97 від 03.05.2018 р., № 98 від 10.05.2018р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку:
1.1. ОСББ «Стара Хата» (М. Нечипор), земельну ділянку орієнтовною площею 2618 кв. м. на вул. Опришківській, 7, для обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
1.2. ОСББ «Галіція» (З. Яким), земельну ділянку орієнтовною площею 3089 кв. м. на вул. Фабричній, 61/13, для обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
2. Юридичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту