№ 1244 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про введення посад психологів у штатний розпис Дрогобицького міського центру соціальних служб”

15.09.2022 4093

№ 1244 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про введення посад психологів у штатний розпис Дрогобицького міського центру соціальних служб”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХXII сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 15.09.2022 року № 1244

Про введення посад психологів
у штатний розпис Дрогобицького
міського центру соціальних служб

З метою вдосконалення у Дрогобицькій міській територіальній громаді системи надання соціальних послуг особам, що постраждали від збройних конфліктів та тимчасової окупації , враховуючи потреби територіальної громади в наданні комплексної допомоги таким особам , відповідно Закону України «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю», Закону України «Про соціальні послуги»  на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26.01.2021р. №29 Про затвердження Примірного штатного нормативу чисельності працівників районного , міського районного у місті, селищного, сільського центру соціальних служб, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту (від 12.09.2022 р. № 40) та постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від 13.09.2022 р. № 55), керуючись п.22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
в и р і ш и л а :

1.Ввести дві посади психологів у штатний розпис Дрогобицького міського центру соціальних служб з 1 жовтня 2022 року.
2.Фінансовому управлінню (О.Савран) передбачити кошти на утримання введених двох штатних одиниць.
3.Виконання даного рішення покласти на директора Дрогобицького міського центру соціальних служб (О. Матчишин).
4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту (Р.Грицая) та постійну комісію ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Бейзик).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту