№ 1263 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок”

15.09.2022 4038

№ 1263 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХXII сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 15.09.2022 року № 1263

Про надання дозволу на розроблення
технічних документацій із землеустрою
щодо інвентаризації земельних ділянок

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 47 від 12.09.2022р.), керуючись статтями 12, п.2 ст. 93, п. 2 ст.123, п.27 Розділу X «Перехідні положення» Земельного кодексу України, Указ Президента України №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва:
1.1. Фізичній особі-підприємцю Тимчишину Роману-Ігорю Петровичу, прож. с. Новошичі Дрогобицького району, на земельну ділянку площею 6,1985 га на території с. Новошичі Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
1.2. Фізичній особі-підприємцю Тимчишину Роману-Ігорю Петровичу, прож. с. Новошичі Дрогобицького району, на земельну ділянку площею 2,7644 га на території с. Новошичі Дрогобицького району, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
2. Фізичній особі-підприємцю зазначеній у п. 1 цього рішення, звернутися до виконавця робіт із землеустрою, який діє у відповідності до норм діючого законодавства, для розроблення технічної документації щодо інвентаризації земельних ділянок.

3. Виготовлену технічну документацію фізичній особі-підприємцю вказаній у п. 1 цього рішення, подати до Дрогобицької міської ради на затвердження.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту