№ 1269 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження матеріалів проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу в оренду земельної ділянки”

15.09.2022 4221

№ 1269 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження матеріалів   проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу в оренду земельної ділянки”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХXII сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 15.09.2022 року № 1269

Про затвердження матеріалів
проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки
для ведення товарного сільськогосподарського
виробництва та передачу в оренду земельної ділянки

Розглянувши заяву гр. Ровенського В.С. та матеріали з виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 48 від 15.09.2022р.) керуючись ст.12, ч.9 ст. 92, ст.118, ст.186 Земельного кодексу України і відповідно до пункту 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:

1. Затвердити матеріали з виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати в оренду земельну ділянку строком на 3 роки:
1.1. Ровенському Володимиру Степановичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку площею 1,0000 га в с. Лішня Дрогобицького району, кадастровий номер 4621284800:04:000:0224, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (для експлуатації та обслуговування ферми).

2. Фізичній особі, вказаній у цьому рішенні, необхідно укласти договір оренди землі з Дрогобицькою міською радою. У випадку не укладення договору протягом трьох місяців з дня прийняття рішення, відповідні пункти цього рішення втрачають чинність, а орендар несе відповідальність з відшкодуванням в повній мірі збитків орендодавцю у формі неодержаної орендної плати. Фізичній особі, вказаній у цьому рішенні, забезпечити реєстрацію відповідного договору згідно з чинним законодавством.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту