№ 127 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про систему обліку публічної інформації, яка знаходиться у володінні Дрогобицької міської ради”

22.05.2019 430

№ 127 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про систему обліку публічної інформації,  яка знаходиться у володінні  Дрогобицької міської ради”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 22.05.2019 № 127

Про систему обліку публічної інформації,
яка знаходиться у володінні
Дрогобицької міської ради

З метою забезпечення ведення обліку документів, що містять публічну інформацію й знаходяться у володінні міської ради та її виконавчих органів, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», керу-ючись статтею 40 Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Затвердити Положення про систему обліку публічної інформації, яка знаходиться у володінні Дрогобицької міської ради згідно з додатком.
2. Керівникам структурних підрозділів Дрогобицької міської ради:
2.1. Забезпечити обов’язкову реєстрацію документів, що знаходяться у володінні виконавчого органу, в системі обліку публічної інформації.
2.2. Визначити осіб, відповідальних за реєстрацію документів в системі обліку публічної інформації та оприлюднення їх на офіційному сайті Дрого-бицької міської ради.
2.3. Повідомити відділ інформаційних технологій та аналізу (С.Гайдер) для надання персонального доступу відповідальним працівникам виконав-чих органів для розміщення інформації в системі обліку публічної інформа-ції на офіційному сайті Дрогобицької міської ради.
3. Загальному відділу міської ради (Н.Бермес) здійснювати методичну координацію роботи виконавчих органів щодо оприлюднення системи облі-ку публічної інформації в розділі «Доступ до публічної інформації» на офі-ційному сайті Дрогобицької міської ради та порталі відкритих даних міста.
4. Відділу інформаційних технологій та аналізу міської ради (С.Гайдер) забезпечити технічну підтримку оприлюднення системи обліку публічної інформації на офіційному сайті Дрогобицької міської ради.
5. Відповідальними за функціонування системи обліку публічної інфо-рмації є керівники виконавчих органів міської ради.
6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника мі-ського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами виконкому В.Коцюбу.

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія